Home / O nas

O nas

Od zawsze wi±zali¶my swoje życie z muzyk±. Już od dzieciństwa, wła¶ciwie odk±d się znamy zawsze interesowała nas muzyka, a najbardziej jej tworzenie.

Grali¶my w różnych zespołach, poznaj±c różnego rodzaju klimaty muzyczne, od jazz'u, funk'u po ostrzejsze rockowe, a niekiedy wręcz metalowe klimaty. Duże do¶wiadczenie pozwoliło nam założyć zespół muzyczny, który obsługuje różnego rodzaju imprezy okoliczno¶ciowe takie jak wesela, bankiety, eventy,itp.

Zespół Hali¶ka Band - na wesele i nie tylko

Muzyka , któr± gramy jest okazj± do tańca i zabawy. Robimy to co lubimy, więc pozytywna atmosfera panuj±ca w zespole udziela się wszystkim bawi±cym. Wci±ż przygotowujemy nowe utwory, aby móc dać wszystkim maksimum zadowolenia. Posiadaj±c bardzo szeroki repertuar jeste¶my w stanie zaspokoić gust wszystkich grup wiekowych. Czujemy klimat zabawy i staramy się robić wszystko, aby trwała ona jak najdłużej.

Jeste¶my otwarci na rózne ciekawe pomysły naszych klientów i nie boimy się wyzwań. Każda impreza jest inna i to my musimy się do niej dopasować.

W ten sposób wykorzystuj±c nasze hobby jakim jest zamiłowanie do muzyki, możemy dać Państwu pełn± satysfakcję jako Zespół na wesele z tego niew±tpliwie jednego z najważniejszych dnia w życiu jakim jest dzień Waszego ¶lubu i wesela.

SprawdĽ nasz± Ofertę! Posłuchaj naszego dema, obejrzyj wideo - zobacz jak bawi± się go¶cie przy naszej muzyce! Je¶li Ci się podoba, nie zwlekaj, zadzwoń i umów się z nami na spotkanie, aby zarezerwować termin zabawy.